E veshur me fustan lëkure, Antonela po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Shpërndaje

Antonela është njëra prej konkurenteve të emisionit “Përputhen”.

Pëlqimi i saj më i madh aty brenda është Mevlani, shkruan ORAinfo.

Antonela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me fustan lëkurë dhe po duket shumë ‘hot’./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip