Edhe sonte foto të nxehta, Angela nuk ndalet për fansat

Shpërndaje

Modelja ka publikuar disa fotografi ku shihet me një stilt ë ri.

Angela Martini ka vendosur që mos të rri rehat gjatë vitit 2021

Bukuroshja shqiptare e cila famën e mori si miss dhe mandej si modele ka bërë një set të ri fotografish ku tregon asetet e saj.

Kësaj radhe ajo ka vendosur që të pozojë me një fustan të kaltër, derisa ekspozon belin e saj dhe gjoksin.

Kujtojmë se Angela përpos si modele ka filluar karrierën edhe si shkrimtare, ku tashmë ka botuar edhe një libër.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip