Edi Rama e “përzë” gazetaren që nuk kishte vënë maskë

Shpërndaje

Nuk kishte vënë maskë, Edi Rama e “përzë” gazetaren.

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishin sot në shkollën “4 Dëshmorët” për të ndjekur nga afër procesin e vaksinimit të stafit mjekësor.

Gjatë kohës që ministrja po fliste për mediat, Rama vuri re që një prej gazetareve nuk mbante maskë.

Biseda:

Rama: Ti pse nuk mban maskë?

Gazetarja: E kam harruar në makinë

Rama: Po pse?

Gazetarja: Po se dola shpejt

Rama: Shko merre, shko merr maskën

Pas kësaj, gazetarja largohet për të marrë maskën.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip