Edona e kapin kamerat në rrugë, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

Shpërndaje

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në videon e fundit ajo shihet në rrugë dhe është palltoja e saj që mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip