Elita bëhet nënë për herë të dytë, publikon menjëherë foto të vajzës

Shpërndaje

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo tashmë është bërë nënë për herë të dytë dhe sot ka publikuar foto me vajzën e saj./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip