Elita grua shumë e zonja, nënë e dy fëmijëve dhe po ka kohë të gatuajë për Gjikon

Shpërndaje

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës Elita nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

E sonte ajo ka treguar se ka gjetur kohë edhe për të gatuar.

Duket se Elita Rudi është një grua shumë e zonja./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip