Elita publikon një foto interesante pas lindjes, ky detaj mori tërë vëmendjen

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo.

Elita ka publikuar shumë foto në Instagram, pas lindjes.

E së fundmi ka publikuar edhe një foto të saj, ku shihet në pizhama dhe po duket në gjendje të mirë./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip