Elita Rudi zbulon emrin e veçantë që kanë zgjedhur për vajzën e tyre

Dje Elita Rudi u bë nënë për herë të dytë.

Kësaj radhe, ajo solli në jetë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Si ajo edhe Gjiko bën postime të shumta me vajzën e tyre.

Elita tregoi se emri të cilin kanë zgjedhur për vajzën, është BOTA.

Elitës dhe Gjikos i urojmë për vajzën, e Botës jetë të gjatë e të lumtur./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip