Elitën nuk e ka lënë vajza të vë gjumë në sy, publikon pamje në këtë gjendje

Shpërndaje

Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo ka lindur një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Bota, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës Elita nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është pa gjumë dhe natyrisht po duket e lodhur./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip