Endrit poston fotografi emocionuese të Adem Jasharit dhe Hashim Thaçit

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të vendit Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi të vjetër në llogarinë e tij në Instagram.

Në fotografinë të cilën e ka postuar në 23-vjetorin e rënies së familjes Jashari, Endriti e ka postuar një fotografi ku shihen babi i tij dhe komandanti Legjendar, Adem Jashari.

Këtë postim e ka bërë për nder të Epopesë së UÇK-së, që ka filluar sot.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip