Eni Koçi në pritjen e ëmbël- shtatzëne për herë të parë?

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj së shpejti prindër për herë të pare.

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të dashura të shoubizit për publikun shqiptar.

Dyshja të cilit janë së bashku prej vitesh janë mjaft të afërt me ndjekësit me postimet e tyre të përbashkëta.

Së fundmi, nga çifti i lumtur vjen një lajm mjaft i bukur.

Burime të ‘Kryefjala’ bëjnë të ditur se këngëtarja është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe së shpejti dyshja do të kenë epitetin prindër për të parën herë.

Shumë urime dhe shtatzëni të mbarë Eni.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip