Ermal Mamaqi zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Amin për ditëlindjen

Ermali zgjedh fjalët më të bukura për Amin me rastin e ditëlindjes.

Ermali i bëri urim të veçantë Amit.

Amarda Toska me këtë rast feston ditëlindjen, meqë rast pranoi urime të shumta nga familjarë e miq, shkruan lajmi.net.

Natyrisht që urimin më të bukur ajo e mori nga bashkëshorti i saj, Ermali, i cili e uroi atë me anë të një videoje.

“Njeriu i vetëm që i lejoj të më kontrollojë humorin, lumturinë, jetën…

Gëzuar dashuri. Sa më shumë rritesh ti, aq më shumë kuptoj që do bëhem një plak mistrec, që do më fshehësh librat, purot dhe konjakun se do të duash të shohim filma bashkë…
@amardatoska“, shkruan ajo.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip