Fifi e dashuruar ‘kokë e këmbë’ këtë nuk e fsheh as në postimin e fundit

Filloreta Raçi, është njëra nga personazhet më in të momentit.

Ajo cilësohet si njëra nga artistet më aktive në tregun muziko, pasi që këtë vit ka sjellë shumë projekte të reja, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo publikoi bashkëpunim me këngëtarin, Gent Fatalin, një këngë që për pak orë mori shumë klikime.

Fifi , përveç sukseseve në profesion është komentuar shumë edhe për pamjen e saj.

Madje, ajo nuk e ka kompleks të tregojë trupin e saj pak të shëndoshë.

E kohëve të fundit Fifi po e shijon lidhjen me djaloshin nga Tirana, Adisin.

Kjo lidhje ka ndikuar pozitivisht në jetën e Fifit. Fytyra e saj po shkëlqen edhe në imazhet e fundit.

E rregulluar bukur dhe e veshur me stil, Fifi mahnitë me pamje. /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip