Fotografi pa ndërhyrje, kështu duket në realitet trupi i Ariana Fejzullahut

Shpërndaje

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Jemi mesuar që Arianën ta shohim shumë vitale dhe me linja trupore që do t’i dëshironte çdo nënë.

E linja e katër fëmijëve duket se ka lënë shenja në trupin e Arianës.

Kjo vërehët në imazhin e fundit të postuar nga ajo, ku bakru i saj i rritur bie në sy. /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip