Fustani qe kishte veshur Gëzimja mori gjithë vëmendjen në ditëlindjen e vajzës

Shpërndaje

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që përcjellin çdo hap të saj.

Ajo se fundmi ka organizuar një festë goxha të madhe për ditëlindjen e parë të vajzës.

E njëri nga fustanet që ka veshur në këtë ndeje ka marrë gjithë vëmendjen.

I bukur dhe me stil, në këtë fustan Gëzimja po duket si princeshë. /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip