Genta publikon imazhin më të ëmbël të binjakëve, sa shumë janë rritur

Genta Ismajli, është nënë më e re e show-bizzit.

Ajo është bërë nënë për herë të parë muaj më parë, e solli në jetë dy binjakë, një vajzë dhe një djalë, shkruan ORAinfo.

Genta, tashmë është larguar paksa nga profesioni i saj dhe më shumë i është përkushtuar rritjes së dy fëmijëve të saj të vegjël.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka postuar një foto të dy binjakëve të saj të ëmbël dhe duken qartë se janë rritur shëndetshëm.

Sa bukur duken së bashku./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip