Gëzimja del në rrugë e veshur me komplete, po duket një zonjë e vërtetë

Gëzimja tashmë është personazh shume i njohur per publikun tonë.

Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani Gëzimja ka një numër të madh ndjekësish që percjellin çdo hap të saj.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me komplete dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip