Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Futbollisti shqiptar i Bayer Leverkusen, Granit Xhaka sot (e mërkurë) ka një ditë të veçantë. Ylli nga Kosova po feston ditëlindjen e 31-të dhe natyrisht nuk kanë munguar urimet e shumta në adresë të tij. Një urim të veçantë për Xhakën ka bërë edhe bashkëshortja e tij, Leonita. Ajo në... The post Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik appeared first on Agjencia Zhurnal.mk..

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Futbollisti shqiptar i Bayer Leverkusen, Granit Xhaka sot (e mërkurë) ka një ditë të veçantë. Ylli nga Kosova po feston ditëlindjen e 31-të dhe natyrisht nuk kanë munguar urimet e shumta në adresë të tij. Një urim të veçantë për Xhakën ka bërë edhe bashkëshortja e tij, Leonita. Ajo në...

The post Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik appeared first on Agjencia Zhurnal.mk..