Gresa Behluli shtatzënë? Zbulohet e vërteta

Shpërndaje

Gresa Behluli tregon të vërtetën për shtatzëni.

Në portalet kosovare tash e sa ditë po qarkullon një lajm për një shtatzëni të mundshme të këngëtares Gresa Behluli.

Artikulli i tillë për bazë kishte një fotografi të këngëtares, e cila pozoi në ashensor dhe barku i saj dukej paksa i fryrë.

Por po del të jetë FAKE NEWS.

E kontaktuar nga emisioni SHOW TIME, Gresa e mohoi një gjë të tillë, duke thënë se nuk është shtatzënë. Mdaje, sipas saj, kur kjo gjë të ndodhë, ajo do e ndaj vet me ndjekësit e saj, shkruan Reporteri.net.

Kujtojmë që këngëtarja u martua në vitin 2019 me një dasmë madhështore e shumë të komentuar nga mediet shqiptare.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip