Gresa publikon foto nga frizerja, po e bën këtë grim

Shpërndaje

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit, ajo shihet tek frizerja dhe po bën një grim klasik./ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip