Haxhiu publikon foto në borë: Bardhësi në prag të pranverës

Shpërndaje

Albulena Haxhiu publikon foto në borë: Bardhësi në prag të pranverës.

Albulena Haxhiu, siç kanë raportuar mediet është në pritje të bëhet sërish nënë.

Përveç kësaj, ajo është në pritje të rikthehet sërish në pozitën e ministres së Drejtësisë, pasi emri i saj shihet më i mundshmi për këtë pozitë.

Se ditë të mira po vijnë për të, e ka thënë edhe vet Albulena Haxhiu e cila ka publikuar një foto në rrugë ku shijon dhe borën.

“Bardhësi në prag të pranverës”, ka shkruar Haxhiu, përmes një statusi.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip