I ‘çmendur’ pas Jasminës, Andi i bën dhuratë në takim

Shpërndaje

Sot në “Pëputhen”, Andi i ka bërë një dhuratë Jaseminës

Andi ka shprehur publikisht pëlqimin që ka ndaj Jasminës.

Në takimin e radhës ai u kujdes që t’i bëj një befasi simbolike.

Duke i dhuruar një album me fotografi të tyre dhe thënie që tregojnë për pëlqimin e tij ndaj Jasminës.

Ai nuk harroi t’i recitojë edhe poezinë që ka thurur për të.

“Nuk e di ku dole, more ti Jasmina, erdhe më sulmove sikur Hiroshima. Kemi pas puthje, kemi pas zhveshje, por më shumë ma kënaq zemrën kur të shoh atë buzëqeshje. Ti e di që unë jam person i përpiktë, por do të shohim nëse do dalim nga këtu çift”, recitoi ai me plot emocione.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip