I dashuri e ‘shkrinë’ Shkurte Gashin me dhuratën e fundit

Shpërndaje

Shkurte Gashi befasohet nga partneri për ditëlindje

Këngëtarja Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen, e kjo datë është më e veçantë për të, pasi pak javë më parë ajo u bë nënë për herë të parë.

Shkurta mori shumë uirme nga familjarët , shoqëria e fansat, por pa dyshim më i veçanti ishte nga partneri i saj,

Këngëtarja në rrjetet sociale ndau dhuratat që pranoi nga ai, duke e falënderuar publikisht.

Ajo pranoi një ëmbëlsirë nga partneri dhe një varëse në të cilën shkruan: Në sytë e tu është lumturia ime.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip