Isco pritet të transferohet te gjiganti italian me kosto zero

Isco transferohet te gjiganti italian me kosto zero. Lajm i bujshëm nga Italia, Isco transferohet në Serie A. Mesfushori spanjoll, Isco e ka ringjallur karrierën e tij pas transferimit te Betisi. Isco ka realizuar 3 gola dhe 2 asistime në 14 ndeshje të luajtura këtë sezon dhe është shpallur plot 8-të herë lojtari i ndeshjes. […]

Isco pritet të transferohet te gjiganti italian me kosto zero

Isco transferohet te gjiganti italian me kosto zero.

Lajm i bujshëm nga Italia, Isco transferohet në Serie A.

Mesfushori spanjoll, Isco e ka ringjallur karrierën e tij pas transferimit te Betisi.

Isco ka realizuar 3 gola dhe 2 asistime në 14 ndeshje të luajtura këtë sezon dhe është shpallur plot 8-të herë lojtari i ndeshjes.

Falë paraqitjeve të mira Isco ka tërhequr vëmendjen e gjigantit italian dhe verën e ardhshme spanjolli mund të transferohet në Serie A.

Sipas Calciomercato, Inter synon transferimin e Iscos verën e ardhshme me parametra zero.

31-vjeçarit i skadon kontrata me Betisin në 2024-ën dhe Marotta synon të përfitojë nga kjo mundësi për ta sjellur Iscon në milano me parametra zero.