Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat për këtë 8 Mars

Këtë 8 Mars, Jasmin zgjedh të thumbojë keq burrat.

Ndonëse nuk ka shumë që është bërë pjesë e “Përputhen”, Jasmina është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara.

Ajo ka fituar ndjekës të shumtë në rrjete sociale, ku publikon shpesh foto, video apo dhe statuse të ndryshme.

Sot me rastin e 8 Marsit, konkurrentja ka bërë një postim shumë thumbues. Ajo shkruan se lulet duhet t’i marrin meshkujt, pasi ata janë “femrat e vërteta”.

“Vajza, sot çojini buqeta e dhurata “meshkujve”, se ata janë femrat e vërteta”, ka shkruar Jasmina, mirëpo nuk dihet për e ka.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip