“Kafeja e parë me princeshën tem”, Learta e merr me vete Matinën kur del për kafe

Shpërndaje

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ja ka vë emrin, Matina.

Ajo ka lindur në Zvicër, ndërsa para disa ditësh është kthyer në Kosovë.

E sot Learta e shoqëruar nga vajza e saj kanë dal për kafe.

Kafeja e parë më princeshën tem”, e ka përshkuar foton Learta. /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip