Kejvina nxjerr gjoksin jashtë në fustan të kuq, duket shpërthyese

Kejvina ngacmon imagjinatën me fustan të kuq.

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, është ndër më të dashurat për audiencën e gjerë.

Ajo në rrjete sociale po vazhdon të jetë aktive, duke ndarë imazhe të shumta nga udhëtimet që po bën.

Në një postim të fundit në Instagram, Kejvina ka sjell një fotografi me të cilën ka ngacmuar imagjinatën e fansave.

Bukuroshja bionde është parë me një fustan të kuq, derisa dekolteja e hapur i theksonte gjoksin e bujshëm.

Padyshim që ajo nuk la pa vënë në pah edhe këmbët e tonifkuara, për të cilat ushtron në palestër.

Postimi i modeles mori me mijëra komente, ku përshkruhej se sa atraktive dhe në të njëjtën kohë provokuese dukej.

Udhëtimet e saj ndër të tjera janë bërë të shpeshta, pasi është e angazhuar në shumë punë në fushën e modelingut.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip