Këngëtari i njohur kosovar mbulohet me para gjatë një ndeje në Chicago

Nuk i’u dihet fundi, këngëtari kosovar mbulohet me para gjatë një ndeje në Chicago.

Këngëtari i njohur kosovar, Duli së fundi ka performuar në një ndejë para shqiptarëve në Chicago.

E derisa ai njihet për atmosferën të cilën e krijon në dasma, është shpërblyer, shkruan lajmi.

Ai u “mbulua” me dollarë që ishin hedhur drejt tij nga publiku shqiptar.

Kjo vërehet nga një fotografi e publikuar në rrjetin social.

“Mbrëmë në Chicago, pas një ndeje të shqiptarëve ku kishte kënduar këngëtari Duli! Ps. $ jane origjinal! Një mesditë të këndshme miq!”, shkruhej në postimin.

Ndryshe Duli dhe shumica e këngëtarëve të muzikës ‘tallava’ kanë të ardhura mjaftë të mira nga dasmat të cilat zhvillohen gjatë vitit.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip