Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian dukej mahnitëse në një seri të re fotografish të publikuara të martën. Personazhi televiziv, 42 vjeç, shkoi në Instagram për të postuar disa foto të saj duke pozuar me një bluzë rozë “Chanel” dhe xhinse me bel të lartë. Ylli i Kardashians – e cila pati një arratisjeje... The post Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja appeared first on Agjencia Zhurnal.mk..

Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja

Kim Kardashian dukej mahnitëse në një seri të re fotografish të publikuara të martën. Personazhi televiziv, 42 vjeç, shkoi në Instagram për të postuar disa foto të saj duke pozuar me një bluzë rozë “Chanel” dhe xhinse me bel të lartë. Ylli i Kardashians – e cila pati një arratisjeje...

The post Kim Kardashian fokuson linjat e tonifikuara të trupit në imazhet e reja appeared first on Agjencia Zhurnal.mk..