KOSOVA

E buzëqeshur dhe plot sharm/E bija e presidentit legjendar të Kosovës shkëlqen me… (FOTO)

E bija e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova, Teutë Rugova, jo pak herë ka rrëmbyer vëmendjen me dukjen e saj atraktive në rrjetet sociale.

Që nga dalja e saj e parë në publik, ajo ka ndryshuar shumë, duke u bërë përherë e më tërheqëse.

Ndonëse i ka të rralla daljet në rrjetet sociale, ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, së fundmi ka pozuar para aparatit të fotografit, Shenoll Zehri, shkruan Telegrafi

Kjo fotografi është realizuar për ditëlindjen e saj, të cilën ajo e feston në të njëjtën ditë me kushërirën e saj, Fjollën.

E bija e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova, Teutë Rugova, jo pak herë ka rrëmbyer vëmendjen me dukjen e saj atraktive në rrjetet sociale.

Që nga dalja e saj e parë në publik, ajo ka ndryshuar shumë, duke u bërë përherë e më tërheqëse.

Ndonëse i ka të rralla daljet në rrjetet sociale, ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, së fundmi ka pozuar para aparatit të fotografit, Shenoll Zehri, shkruan KosovaToday

Kjo fotografi është realizuar për ditëlindjen e saj, të cilën ajo e feston në të njëjtën ditë me kushërirën e saj, Fjollën.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top