KOSOVA

Kosovë/Hoxha refuzoi të bënte s*ks me të dashurën, ajo e qëllon me armë (Fotot)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në fshatin Zhabar të Komunës së Mitrovicës në Kosovë. Mësohet se një 28-vjeçare i kërkoi hoxhës së fshatit, Sead Bejtja, të dilte me të pas mesnate, por ky i fundit refuzoi.

Gruaja e cila kishte ardhur me taksi pranë shtëpisë së hoxhës, u irritua nga veprimi i tij dhe e kanosi me armë atë, duke qëlluar në ajër.

Më pas, ajo u largua nga vendi i ngjarjes, ndërsa Bejtja raportoi rastin në Policinë e Mitrovicës. Sipas mediave kosovare, hoxha pranoi në polici se kishte një lidhje jashtë martesore me 28-vjeçaren.

Të njëjtat burime, duke iu referuar dëshmisë së një të afërmi të familjes, theksuan se lidhjen e imamit me gruan që e kanosi atë, e dinin të gjithë, përfshi bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në fshatin Zhabar të Komunës së Mitrovicës në Kosovë. Mësohet se një 28-vjeçare i kërkoi hoxhës së fshatit, Sead Bejtja, të dilte me të pas mesnate, por ky i fundit refuzoi.

Gruaja e cila kishte ardhur me taksi pranë shtëpisë së hoxhës, u irritua nga veprimi i tij dhe e kanosi me armë atë, duke qëlluar në ajër.

Më pas, ajo u largua nga vendi i ngjarjes, ndërsa Bejtja raportoi rastin në Policinë e Mitrovicës. Sipas mediave kosovare, hoxha pranoi në polici se kishte një lidhje jashtë martesore me 28-vjeçaren.

Të njëjtat burime, duke iu referuar dëshmisë së një të afërmi të familjes, theksuan se lidhjen e imamit me gruan që e kanosi atë, e dinin të gjithë, përfshi bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top