KOSOVA

Njëri përfundon në spital, vëllezërit nga Malisheva bëhen llom mes vete

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Komunën e Malishevës.

Policia e Kosovës ka njoftuar se është prangosur një person, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër.

Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Komunën e Malishevës.

Policia e Kosovës ka njoftuar se është prangosur një person, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër.

Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

LAJME ME TE LEXUARA

Loading...
To Top