Ky është reagimi i Sares kur ia ngatërrojnë vajzën me djalë

Shpërndaje

Ja si reagon Sara kur vajzën ia ngatërrojnë me djalë.

Me datë 14 dhjetor, Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë. Sara solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin e veçantë Poem Blu.

Të dy prindërit kanë publikuar vazhdimisht momente pranë vogëlushes në rrjete sociale, duke mos e fshehur portretin e saj. Vetëm së fundmi, Sara ka ndarë një foto të ëmbël të bebushes, por një ndër ndjekësit e ka ngatërruar me djalë.

“Sa i bukur është”, i ka shkruar ndjekësi. Sara e ka publikuar mesazhin në Instastory duke qarkuar “i-në” dhe duke shkruar: “S’ka problem”.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip