Learta befason me këto fjalë romantike për Kushtrimin

Shpërndaje

Learta bëhet romantike për Kushtrimin.

Learta dhe Kushtrim Salihu janë një nga çiftet më të komentuara të Showbiz-it.

Ata së fundi u bënë prindër për të dytën herë të një vajze, që e quajtën Matina, shkruan Kosovarja.

Sot në familjen e tyre ka festë, sepse Kushtrimi ka ditëlindjen dhe sigurisht nuk mungoi urimi i Leartës.

Bukuroshja e uroi bashkëshortin e saj përmes disa fotografive me bashkëshortin e saj dhe ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar.

“Urime ditëlindjen shpirti im binjak… burri dhe shoku më i mirë…Ti e bën zemrën time të buzëqesh…Asgjë s’ka rëndësi kur jam me ty…” këto janë disa nga shprehjet që Learta i ka kushtuar Kushtrimit.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip