Learta na prezanton me veturën super-luksoze të bashkëshortit të saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka publikuar veturën luksoze të bashkëshortit të saj./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip