Learta nuk ndalet, publikon foton më të ëmbël të Matinës së vogël

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar edhe një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip