Learta publikon foto të para shumë vitesh me nënën e saj, kaq ndryshe dukeshin të dyja

Shpërndaje

Learta Jakupi dhe nëna e saj Drita tashmë janë shumë të njohura për publikun.

Të dyja janë vazhdimisht pranë ndjekësve të tyre, me postime të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Sot Learta ka publikuar një foto të pesë viteve më parë, bashkë me nënën e saj.

Nënë e bijë po duken shumë ndryshe në këtë, sidomos Learta që tani ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, nuk është më bionde, por brune.

Gjithsesi, edhe në atë kohë, Learta e Drita janë dukur si gjithmonë shumë bukur. /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip