Learta publikon foton me të bukur të Dritës me Matinën, kaq bukur janë veshur ajo

Shpërndaje

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

E sot Learta ka vazhduar me publikimin e fotove nga albimi i saj i fundit të realizuar pas lindjes.

Në imazhin e fundit shfaqet Drita duke e mbajtur në duar mbesën e saj, ndërsa afër saj e buzëqeshur dhe në disponim të mirë shfaqet edhe Learta.

Kaq të lumtura po duken ato në këtë imazh. /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip