Learta shkon për Bajram te nëna, kaq bukur e veshur vajzën

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë I komentuar në mediat rozë.

Kjo ndoshta për faktin se është martuar te një familje shumë të njohur, asaj të Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Bukuroshja bionde është një menaxhere e suksesshme në biznesin e saj, derisa poashtu është edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Ajo me shumë kujdes rrit dy fëmijët e saj, Matinin dhe Matinen. E për festen e Bajramit të Madh, ajo ka shkuar ta vizitojë nënë e saj, Dritën.

Sa bukur e ka veshur Learta vajzën e vogël./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip