Ledri shtrihet me vajzën për të fjetur, kaq e ëmbël është ajo ju “shkrinë”

Shpërndaje

Ledrin nga shtrati ndan foton e ëmbël me të bijën.

Ledri dhe Sara shihen si ndër çiftet më të lumtura.

Që nga dita kur janë bërë prindër, ata po e shprehin në forma të ndryshme ndjeësinë që kanë për të bijën, shkruan “Kosovarja”.

Po ashtu, nuk mungojnë edhe imazhet e shumta për ndjekësit e tyre duke publikuar imazhe të shumta.

Këtë herë, është Ledri ai i cili ndau momentin e ëmbël bashkëga shtrati bashkë me të bijën.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip