Loco largohet nga Përputhen, por më pas bën këtë veprim të papritur

Shpërndaje

Përputhen vazhdon të jetë njëri prej emisioneve më të shikuara në Shqipëri.

Debati i fortë mes Arjan Konomit dhe Locos vazhdoi edhe puntatën e sotme për foton e publikuar të konkurrentit ditë më parë në Instagram me një litar të varur ku dhe i referohej Antonelës.

“Ti për këtë që ke bërë do e hash turpin me bukë, o mendjepisët, dhe me vjen keq që e ke bërë këtë ti, sepse të kam mbrojtur për muaj me radhë, s’të shoh dot me sy” tha Konomi.

Ndërkohë Loco u përgjigj: “Unë do dal se e shoh që duan të bëjnë dikë kurban, dhe se janë kaluar kufijtë moralë ndaj meje. Dhe nuk kam dashur ta zbuloj por ky opinionisti këtu që e mbani ka postuar një video në Instagramin e tij, ku shahesha nga ropt unë me familje, me motër”.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip