Loredana shfaqet joshëse duke u rrezitur në Dubai

Shpërndaje

Reperja e njohur shqiptare ka udhëtuar drejt Dubait përsëri.

Loredana njihet si një ndër reperet më të mira shqiptare e cila ka famë mjaft të madhe në Evropë.

Ajo ka vendosur të udhëtojë drejt Dubait me një mike të sajën dhe nuk po ngurron të ndajë pamje nga atje.

Loredana është mjaft aktive me projekte të ndryshme muzikore dhe në rrjete sociale prej ku edhe i informon fansat e saj për më të rejat rreth jetës së saj.

Ajo përmes fotografiev të ndara me ndjekësit e saj dëshmoi se format trupore i ka mjaft në vijë dhe se po kënaqet mjaft shumë atje.

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip