Lutfi Haziri merr përkrahje publike nga djemtë e Agim Veliut

Djemtë e Agim Veliut i dalin në përkrahje publike Lutfi Haziri.

Dy djemtë e Ministrit të Brendshëm, Agim Veliut, kanë njoftuar publikisht se kë e përkrahin si të parin e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Me anë të një postimi, djali i Veliut, Skender Veliu, ka thënë së ai dhe vëllau i tij, Galani janë për Lufti Hazirin si kryetar të ardhshëm të partisë dhe po i njëjti votim pritet të jetë edhe nga babai i tyre.

“Un dhe Galani me Luten kryetar”, ka shkruar ai krahas fotografisë së postuar në profilin e tij .

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip