Majlinda po e shijon borën që po bie në Prishtinë, veshja e saj merr vëmendjen

Shpërndaje

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Sot ajo ka publikuar disa imazhe duke shijuar borën në Prishtinë.

E veshur firmato dhe me shumë stil, Majlinda po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/

Shpërndaje

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip