Mbulohet moderatorja e RTK-së, mahnitë me pamjen

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo se fundmi po qëndron në Emiratet Arabe.

Nga atje moderatorja kosovare ka publikuar një foto ku shfaqet e mbuluar.

Ajo këtë veprim duket se e ka bërë derisa e ka vizituar një xhami të këtij vendi.

E mbulesa po i rri kaq bukur asaj. /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip