Me flokë të shkurta, Bora nuk po njihet më

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër tejet i komentuar.

Ajo është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun, pasi çdo mbrëmje ajo është në ekran ku udhëheqë një emision të dashurisë, shkruan ORAinfo.

Bora, gjithmonë është përfolur për jetën e saj profesionale, por edhe atë private. Ajo është një femër shumë e bukur dhe kujdeset gjithmonë për vetën e saj.

Madje, ajo shpesh bon ndryshim në lukun e saj. Shikoni se si është dukur ajo dikur me flokë të shkurta./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip