Me këto fjalë Morena do t’ua këput shpirtin: Zot zgjidh një tufë trëndafila për mua e vendosi në krahët e nënës sime

Morena Taraku ua këput shpirtin: Zot zgjidh një tufë trëndafila për mua e vendosi në krahët e nënës sime.

Edhe Morena Taraku ka uruar 8 marsin.

Këngëtarja dhe modelja kosovare ka emocionuar me shkrimin për 8 mars.

Morena ka vite që ka humbur të ëmën, ndaj kjo festë është kaq e zbrastë për të, shkruan “Kosovarja’.

Ajo sot ka ndarë një imazh meqë rast ka shkruar disa fjalë prekëse: “Nëse trëndafilat rriten në qiell, Zot të lutem zgjidh një tufë për mua. Vendosi në krahët e nënës sime dhe i thuaj që janë nga unë. I thuaj qe e dua dhe me mungon. Urime Dita e Nënave”, ka shkruar e pikëlluar kngëtarja.

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip