Me look të ri dhe pak e plotësuar në fytyrë, Liberta Spahiu mahnitë me pamjen

Liberta Spahiu është moderatorja më në zë kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top formë, përcjell ORAinfo.

Liberta vjen çdo herë unik dhe me stil në fotosesionet që realizon.

Se fundim ajo ka publikuar një foto ku shfaqet ndryshe siç jem mësuar të shohim.

Me look të ri dhe pak e plotësuar në fytyrë, Liberta mahnitë me pamjen.

Kaq joshëse nuk e kemi parë moti moderatoren e njohur shqiptare. /ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip