Meda nuk po i ndahet këngëtares së njohur, Lulja do të ‘çmendet’ nga xhelozia kur ta shoh këtë pozë të tyre

Meda është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur në vend. Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo. Në postimin e fundit ai ka publikuar një foto me këngëtaren e njohur, Big Mama. Në këtë fotografi ata janë shfaqur afër njëri-tjetrin, por a do të xhelozojë […]

Meda nuk po i ndahet këngëtares së njohur, Lulja do të ‘çmendet’ nga xhelozia kur ta shoh këtë pozë të tyre

Meda është ndër këngëtarët më të njohur dhe më të dashur në vend.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Në postimin e fundit ai ka publikuar një foto me këngëtaren e njohur, Big Mama.

Në këtë fotografi ata janë shfaqur afër njëri-tjetrin, por a do të xhelozojë Lulja për këtë pozë të tyre?/ORAinfo/