Merret vesh se kush po e shoqëron Beatrix në shtratin e gjumit

Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë emër shumë i diskutuar në mediat online.

Madje, kjo ka bërë që ajo disa herë të reagojë, për fjalët bullizuese që vazhdimisht po pranon nga ndjekësit e ndryshëm, shkruan ORAinfo.

Mllefi ndaj saj u shtua që kur ajo brenda shtëpisë së Big brother Vip, krijoi një lidhje dashurie me aktorin, Donald Veshaj.

Lidhja e tyre nuk zgjati jashtë, duke aluduar kështu se romanca e tyre ishte sa për lojë. Por, Beatrix e ka vuajtur shumë ndarjen nga Donaldi, pasi vetë ka pranuar se e ka pëlqyer shumë.

Tani, ajo po e vazhdon jetën e saj krah familjes së saj dhe është qeni i saj “Bella” që e shoqëron atë gjithkund, madje edhe në shtratin e gjumit./ORAinfo/

Lajmet e fundit qe mund ti lexoni...
Lajme te ndryshme te rendeishme shqip